O FIRMIE LAGERWEY

Lagerwey to synonim jakości i prostoty. Sami projektujemy i produkujemy nasze turbiny, oferując skuteczny i niezawodny produkt. Ważne jest dla nas monitorowanie projektu od początku do końca i dlatego zapewniamy kompletny pakiet serwisowy oraz konserwacyjny. Nasze elastyczne i przejrzyste podejście przekłada się na długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi. Już od 1979 r. wspólnie z naszymi klientami jesteśmy dostawcami niezawodnej energii wiatru.

Innowacje to klucz do sukcesu. W latach osiemdziesiątych rozpoczęliśmy produkcję turbin dwułopatowych z mechanizmem przekładniowym. W połowie lat dziewięćdziesiątych zaprojektowaliśmy turbinę trójpłatową z pasywnie chłodzonym generatorem „napędu bezpośredniego z trwałym magnesem“. Nasze Stalowe Wieże Modułowe (MST) dają się łatwo transportować i montować. Umożliwia to nam osiąganie większych wysokości piasty, redukcję kosztów oraz uproszczenie montażu i demontażu turbiny. Recykling MST nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, co daje znaczne oszczędności przy końcu użytkowania.

Energia wiatru wraz z metodami magazynowania i inteligentnymi sieciami przesyłowymi stanowi ważny element naszego rozwijającego się systemu zaopatrzenia w zrównoważoną energię. Nasze proste i skuteczne turbiny wiatrowe w połączeniu z unikatowym nadzorem projektowym oferują niezawodną i rentowną podstawę dla realizacji Państwa zamierzeń. Jeśli wybiorą nas Państwo jako swojego partnera w produkcji zrównoważonej energii, zaprezentujemy Państwu, jakie korzyści można czerpać z prostych rozwiązań.